ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Przeznaczenie Godzin Burmistrzowskich (GJST) w roku szkolnym 2019/2020 ujęte w RPN
klasy drugie
klasa II K- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa II K2- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa II W- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa II L- 1 godz.- geografia (rozszerzenie)
klasa II P- 1 godz.- historia (rozszerzenie)
klasy trzecie


klasa III P
- 1 godz.- jęz. angielski (podstawa)
- 1 godz.- historia (rozszerzenie)
- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa III K- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa III W- 1 godz.- geografia (rozszerzenie)
- 1 godz.- matematyka (podstawa)
klasa III L- 1 godz.- geografia (rozszerzenie)
- 1 godz.- matematyka (podstawa)
Imię i nazwisko nauczyciela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
ANDRYCHOWSKA-KOZŁOWSKA MARIOLA13.40-14.25
BIAŁOBRZESKA BEATAJęzyk włoski – konsultacje 15.15-16.00
BORKOWSKA WIESŁAWA Język polski 14.30-15.15 przygotowanie do matury (dla klasy 3P)Język polski 15:20-16:05 zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych (co dwa tygodnie) i konsultacje dla wszystkich klas (co dwa tygodnie)
BAUZA MAGDALENA Dyżury wychowawcze 12.50-13.35 (sala 20)Język angielski 8.00-8.45 zajęcia przygotowujące do matury
DUCIN IZABELAFizyka 16.10-16.55 konsultacje (wg potrzeb)
GERESZ MAŁGORZATA WOS Zajęcia przygotowujące do matury dla III W i III K 14.30-15.15
KAKARENKO KAROLFizyka 8.00-8.45 (wg potrzeb)
KALICIŃSKA LIDIAJęzyk polski Zajęcia dodatkowe –rozszerzona matura 9.55-10.40Język polski Konsultacje przedmiotowe 8.00-8.45 (wg potrzeb)
KOTARSKA-POGORZELSKA EWAChemia Konsultacje 14.30-15.15
ŁUC PIOTR Język niemiecki (poziom rozszerzony) Zajęcia przygotowujące do matury 8.00-8.45
MIKULSKA KATARZYNA Język polski – zajęcia dodatkowe 15.15-16.15
MOMOT ARKADIUSZInformatyka 15.20-16.05 Konsultacje
ORŁOWSKA JUSTYNA 7.15-8.00 Poprawy Matematyka
PAWŁOWSKI ZBIGNIEWHistoria zajęcia przygotowujące do matury 14.30-15.15
PUCHALSKI DANIELMatematyka Zajęcia wyrównawcze 8.45-9.40Matematyka Zajęcia przygotowujące do matury 8.00-8.45
UHMA JANUSZ Język polski 8.00-9.40 konsultacje
SANTOS CORDERO GERMANJęzyk hiszpański 15.20-16.05
SITNICKA MAGDALENATerapia pedagogiczna 15.00-16.00
SOKÓŁ – OZIEMBLEWSKA IZABELABiologia Zajęcia wyrównawcze 15.20-16.05
SZCZEPAŃSKI MICHAŁ Matematyka 15.20-16.05 (co dwa tygodnie)
SZEPELAK KRYSTYNA Język hiszpański 15.20-16.05
TABOR WOJCIECHZajęcia na strzelnicy (co dwa tygodnie) 15.20-16.50
WARCHOŁ RADOSŁAW Geografia Konsultacje 15.15-16.05
WOŹNIAK BOŻENA Język angielski 13.40-14.25
WÓJCIKOWSKA MAŁGORZATAJęzyk rosyjski 7.15-8.00 dodatkowe zajęcia dla maturzystów sala 43
WYSZYŃSKA STEFANIAJęzyk polski 14.30-16.00, konsultacje (po wcześniejszym umówieniu się) sala 31
ZIELIŃSKA MAŁGORZATAWOS 15.20-16.05 dodatkowe konsultacje dla maturzystów
ZAREMBA LIDIAJęzyk angielski Konsultacje 8.00-8.45Język angielski Kółko językowe 15.20-16.05
Skip to content