ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Terminy zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2020/2021.

Imię i nazwisko nauczyciela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
ANDRYCHOWSKA-KOZŁOWSKA MARIOLA14:20
Przygotowanie do konkursu, Konsultacje
BAUZA MAGDALENA 14:20-15:05
Konsultacje maturalne 3L s. 38
BEDNARZ SEBASTIAN13:30-14:15
konsultacje
13:00-14:15
konsultacje
BIAŁOBRZESKA BEATA
BORKOWSKA WIESŁAWA 15:10
Konsultacje (co 2 tyg.)
Zajęcia wyrównawcze
(co 2 tyg.)
CICHOCKA SYLWIA
DUCIN IZABELA
GAŁĄZKA JACEK
GERESZ MAŁGORZATA
GRYGORCEWICZ ZBIGNIEW
GUTOWSKI JERZY
JĘDRZEJEWSKA ANNA
KACZYŃSKI MATEUSZ
KAKARENKO KAROL
KALICIŃSKA LIDIA15:10-15:55
Konsultacje
KIELARSKI MICHAŁ16:00-16:45
Konsultacje
KAWECKI ZYGMUNT
KNAPIK-STEPANOW MARIA15:10-15:55
Konsultacje
KOTARSKA-POGORZELSKA EWA15:10-15:55
Konsultacje
KOWALCZYK BEATA15:10-15:55
konsultacje
KULIK KATARZYNA
LIASHESKAYA LIUDMILA15:10-15:55
Konsultacje maturalne
LONCZAK ALEKSANDRA14:20-15:05
Koło kryminologiczne „Modus operandi”
MIKULSKA KATARZYNA 8:00-8:45
Klasa 3K, 2B
MOMOT ARKADIUSZ16:00-16:45
Konsultacje
NARĘBSKA-BAL MAŁGORZATA13:30-15:05
konsultacje
8:00
Konsultacje s. 38
NIEMIRA RAFAŁ
NOWAK GRZEGORZ
NOWAKOWSKA MAŁGORZATA
PAWŁOWSKA MARIOLA
PUCHALSKI DANIEL8:00-8:45
SAAR-AUERBACH ANNA15:10-15:55
SANTOS CORDERO GERMAN16:45-17:30
s. 48
SITNICKA MAGDALENA
SĘKOWSKI MARIUSZ
SOBOLEWSKA BARBARA
SOKÓŁ–OZIEMBLEWSKA IZABELA
STASZEWSKA MARTA
SZCZEPAŃSKI MICHAŁ 8:50-9:35
Matematyka (co 2 tyg.)
SZEPELAK KRYSTYNA
ŚLUSARCZYK PIOTR15:05-16:35
Koło polonistyczne - przygotowanie do matury
TABOR WOJCIECH15:10-16:40
Strzelnica (co 2 tyg.)
TURCZYK JACEK
TURENIEC MARIUSZ16:00
Koło matematyczne
8:00
Konsultacje z matematyki
WARCHOŁ RADOSŁAW
WARDECKA ADRIANNA
WASZKIEWICZ KRYSTYNA 12:35-13:20 konsultacje-matura
WOŹNIAK BOŻENA 13:30-15:00
Konsultacje 3P s. 20
WÓJCIKOWSKA MAŁGORZATA
ZAREMBA LIDIA8:45-9:30 konsultacje15:10-16:20 Koło językowe
ZIELIŃSKA MAŁGORZATA

Terminy poszczególnych zajęć mogą ulec zmianie ze względów organizacyjnych (np. zmiany planu lekcji)

Skip to content