3 października odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu szkolnego. Nad prawidłowym przebiegiem czuwali uczniowie pracujący w komisjach wyborczych oraz opiekunowie samorządu szkolnego. W wyniku głosowania przewodniczącą szkoły została Alicja Morawska z kl. 2L, zastępcą – Jakub Górski z kl. 2W, II zastępcą – Amelia Studniarek z kl. 2K, sekretarzem – Laura Szamotulska zCzytaj więcej ⟶
Kategoria: szkoła
Klasy IP na wyjeździe
W dniach 17–20 września klasy pierwsze o profilu policyjnym: 1P, 1P2 i 1Pg pojechały na wycieczkę integracyjną do urokliwego miejsca w samym środku Krainy Tysiąca Jezior – Ośrodka Wypoczynkowego KULKA.Po sąsiedzku woda, rezerwat przyrody i … magiczna cisza. Żeby jednak nie stracić kondycji, jak na klasy mundurowe przystało, profesjonalna kadra instruktorów zorganizowała dla nas aktywny wypoczynek; byłyCzytaj więcej ⟶
Sprzątanie świata
20-22 września to kulminacja Akcji Sprzątanie Świata. Jak co roku wolontariat w Piłsudskim podjął się działania na rzecz środowiska. Temat tegorocznej edycji to „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!” I do tego Was szczególnie właśnie zachęcamy: podejmujcie działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, aCzytaj więcej ⟶
Obóz integracyjny – Wapienne
W dniach 02.09.2019 – 07.09.2019 r. klasy I B oraz I M wyjechały na integracyjny obóz do urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Wapienne, położonej w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, w samym środku Beskidu Niskiego. Mimo iż przywitały nas chmury i niewielki deszczyk, był to tylko dobry omen, gdyż do końca trwania obozu, nie opuszczała nas dobra pogoda.Czytaj więcej ⟶
Kiermasz podręczników
Drodzy Uczniowie, Kiermasz podręczników odbędzie się dnia 6.09.2019r (piątek) przy bibliotece szkolnej na długich przerwach tj. 9.40 i 12.30 ZAPRASZAMY! Opiekunowie Samorządu Szkolnego
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego
Już po wakacjach! Wracamy do nauki, pracy i podejmujemy nowe wyzwania. 2 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020, w której wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Na uroczystości obecne były Panie: Teresa Mioduszewska i Grażyna Szymańczuk – Radne dzielnicy Praga-Pólnoc Tradycyjnie poprzedziła ją msza święta w kościele Matki Bożej z Lourdes. Tym razemCzytaj więcej ⟶
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20
Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20 w dniu 2 września 2019 roku. Inaugurację roku szkolnego poprzedzi Msza Święta w Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 (róg Szwedzkiej) w Warszawie o godz. 8:00. Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się na sali gimnastycznej o godzinie: 9:00Czytaj więcej ⟶
