Laureaci VIII Warszawskiego Konkursu „Tak żyć, jak żyłem, warto było…”

PRZEDSZKOLA
Lp.Imię i nazwisko uczniaImię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
1. Zofia BorychowskaBeata Rosak Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim
2. Milena DanielewskaAnna FalkowskaPrzedszkole Gminne w Jabłonnie
3. Julia KaczmarekLidia BrzozowskaPrzedszkole nr 217 w Warszawie
4.Natalia LisekAnna FalkowskaPrzedszkole Gminne w Jabłonnie
5.Magdalena StaniewskaPrzedszkole Specjalne dla Dzieci Słabowidzących nr 245 "Sowy Mądrej Głowy"
6. Marianna SzulcLidia BrzozowskaPrzedszkole nr 217 w Warszawie
7. Jolanta OsińskaIzabela BielińskaMiejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim
SZKOŁY PODSTAWOWE
Lp.Imię i nazwisko uczniaImię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
8. Maja DrobieckaMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
9.Amelia DygnosMarzanna BudkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie
10.Adam DziełakRóża SeligaZgłoszenie prywatne
11.Alicja EggertJoanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie
12.Alicja KroszkiewiczTeresa PszczółkowskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
13.Marek GuzowskiRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
14.Wiktoria MarekRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
15.Maja GądekRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
16.Kamil ŚledźRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
17.Gabriela KuźnickaRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
18.Dawid MarkowskiHanna IwaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie
19.Wiktoria MaciągaBeata DrozdowskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie
20.Zofia MrózJoanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie
21.Mateusz Mróz Joanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie
22.Lena NadrowskaAnna BałonSzkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu
23.Aron Sawa Natalia MaciakSzkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
24.Zuzanna SadowskaMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
25.Adrian SadowskiMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
26. Julia RybarczykNatalia SitekSzkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE/PONADPODSTAWOWE
Lp.Imię i nazwisko uczniaImię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
27.Julia Czekalska-LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
28.Oliwia ŁojekEwa TrojańczykTechnikum Ekonomiczne nr 5 w Zespole Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz "Kasi"
29.Joanna Moczulska-LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
30.Julia RudzińskaJolanta SitekLiceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
31.Jakub StefanowiczMartyna BandurewiczZespół Szkół nr 14 w Warszawie
32.Jessica WojciechowskaIwona Kalinowska, Anna PerłowskaZespół Szkół nr 11 w Warszawie
33.Julia ZawadzkaLidia PronińskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content