12 Maj

Wyniki VIII Warszawskiego Konkursu „Tak żyć, jak żyłem, warto było…”

Przedszkole

Kategoria: Ilustracja do książki o Marszałku

Przyznane
miejsce
Imię i nazwisko uczniaImię i nazwisko
Opiekuna
Nazwa szkoły i adres
I MiejsceNatalia LisekAnna FalkowskaPrzedszkole Gminne w Jabłonnie
I MiejsceMagdalena StaniewskaPrzedszkole Specjalne dla Dzieci Słabowidzących nr 245 " Sowy Mądrej Głowy"
II MiejsceMarianna SzulcLidia BrzozowskaPrzedszkole nr 217 w Warszawie
II MiejsceZofia BorychowskaBeata Rosak Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim
III MiejsceMilena DanielewskaAnna FalkowskaPrzedszkole Gminne w Jabłonnie
WyróżnienieJolanta OsińskaIzabela BielińskaMiejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim
WyróżnienieJulia KaczmarekLidia BrzozowskaPrzedszkole nr 217 w Warszawie

Szkoła Podstawowa, klasy I – III

Kategoria: projekt zakładki do książki nawiązującej do życia i działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego

Lp.Imię i nazwisko ucznia, Imię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
II Miejsce Lena NadrowskaAnna BałonSzkoła Podstawowa nr1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu
III MiejsceMaja DrobieckaMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
III Miejsce Alicja KroszkiewiczTeresa PszczółkowskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
WyróżnienieWiktoria MaciągaBeata DrozdowskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie
WyróżnienieDawid MarkowskiHanna IwaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa - klasy IV – VIII

Kategoria: Komiks przedstawiający wydarzenie z walk o wschodnią granicę Rzeczypospolitej

Przyznane miejsceImię i nazwisko ucznia, Imię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
I Miejsce Alicja EggertJoanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 " Klonowego Liścia" w Warszawie
II Miejsce Zofia MrózJoanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 " Klonowego Liścia" w Warszawie
III Miejsce Amelia DygnosMarzanna BudkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie

Szkoła Podstawowa - klasy IV – VIII

Kategoria: Gra strategiczna przedstawiająca wydarzenie z walk o wschodnią granicę II Rzeczypospolitej

Przyznane miejsceImię i nazwisko ucznia, Imię i nazwisko Opiekuna Nazwa szkoły i adres
Nagroda specjalna za ciekawą koncepcję terenowej gry zespołowejAron Sawa Natalia MaciakSzkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Nagroda specjalna za zestaw gier przygotowanych przez zespółMarek GuzowskiRadosław PotracSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku
Wiktoria Marek
Maja Gądek
Kamil Śledź
Gabriela Kuźnicka
I MiejsceZuzanna SadowskaMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
I MiejsceAdrian SadowskiMariusz TurekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach
II MiejsceMateusz Mróz Joanna WąsikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie
III MiejsceJulia RybarczykNatalia SitekSzkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
III MiejsceAdam DziełakRóża SeligaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 roku

Szkoła Ponadgimnazjalna/Ponadpodstawowa

Kategoria: Biżuteria patriotyczna dla uczczenia 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przyznane miejsceImię i nazwisko ucznia, Imię i nazwisko OpiekunaNazwa szkoły i adres
I MiejsceJakub StefanowiczMartyna BandurewiczZespół Szkół nr 14 w Warszawie
I MiejsceJoanna Moczulska-LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
II MiejsceJulia ZawadzkaLidia PronińskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
II MiejsceJessica WojciechowskaIwona Kalinowska, Anna PerłowskaZespół Szkół nr 11 w Warszawie
III MiejsceJulia Czekalska-LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
III MiejsceOliwia ŁojekEwa TrojańczykTechnikum Ekonomiczne nr 5 w Zespole Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz " Kasi"
WyróżnienieJulia RudzińskaJolanta SitekLiceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie

Nagrody do odbioru w sekretariacie uczniowskim (parter) od poniedziałku 18 maja do końca miesiąca, w godzinach 9.00-14.00.
W czerwcu, z uwagi na organizację egzaminów maturalnych, osoby z zewnątrz nie będą wpuszczane na teren szkoły.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Skip to content