25 Kwi

Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2019/2020

Buława

Buławę otrzymuje:

Weronika Szwabe

za średnią ocen 5,63, wzorowe zachowanie (świadectwo z czerwonym paskiem).

Karykatura Marszałka

Karykaturę otrzymuje:

Julia Treska

średnia ocen 5,60,  zachowanie wzorowe (świadectwo z czerwonym paskiem)

Czapka Marszałka

Czapkę otrzymają:

Emilia Kusak

Maciej Piekart

Julia Makowska

Julia Nowakowska

Wyróżnienia

Klasa 3K

  1. Aleksandra Szatańska – 4,67, zachowanie wzorowe
  2. Aleksandra Szwejk – za wysoką średnią, wzorowe zachowanie, i dobrą frekwencję
  3. Aleksandra Marczak – za wysoką średnią, wzorowe zachowanie, i dobrą frekwencję
  4. Ganna Bojko – za pracę na rzecz klasy i szkoły

 

Klasa 3P

  1. Aleksandra Pielach – 4,80 i zachowanie wzorowe – Młodzieżowa Rada Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
  2. Julia Nowakowska 4,56 zachowanie wzorowe – praca na rzecz szkoły i klasy
  3. Paulina Wardak – 4,33 zachowanie wzorowe – praca na rzecz szkoły i klasy
  4. Szymon Wróbel – za wysoką frekwencję i pracę na rzecz szkoły
  5. Roksana Głogowska – za wolontariat oraz pracę na rzecz szkoły

 

Klasa 3L

  1. Oliwia Stykowska – średnia ocen: 5,00 i zachowanie wzorowe – świadectwo z czerwonym paskiem
  2. Paulina Gromulska – średnia ocen 4,88, zachowanie wzorowe i bardzo dobre wyniki w nauce
  3. Laura Bobik – średnia ocen na świadectwie 4,75 i zachowanie wzorowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce
  4. Julia Winiarska – średnia ocen 4,75 zachowanie wzorowe, wysoką średnią oraz pełnienie funkcji przewodniczącej klasy
  5. Paulina Kopańska – za wzorową frekwencję oraz dobre wyniki w nauce

 

Klasa 3W

  1. Jakub Orlicki – średnia 4,48 zachowanie wzorowe i dobre wyniki w nauce
  2. Konrad Jończyk – 4,40 i zachowanie wzorowe i pracę w wolontariacie szkolnym

 

Praca w Samorządzie Uczniowskim

  1. Dominik Rafałowicz -3L
  2. Oskar Koschmidder-Kazadi – 3K

 

Dyplomy za osiągnięcia sportowe otrzymują:

  1. Mateusz Mika
  2. Dominik Rafałowicz
  3. Damian Maj
  4. Zuzanna Czechowska
  5. Roksana Głogowska
  6. Emilia Kusak
  7. Martyna Sobczyńska
  8. Paweł Stachowski
  9. Milena Świątkiewicz
  10. Daria Woźniakowska
  11. Daria Zach
  12. Bartosz Zdrojewski

Podziękowania

Gorące podziękowania za trud i pomoc wniesione w wychowanie młodzieży:

  1. Mirosława Kamińska – 3W
  2. Emilia Gromko -3L
  3. Agata Szatańska – 3K
  4. Kamila Jończyk – 3K
Skip to content