ul. Kowelska 1, 03-432 Warszawa, tel.: (022) 6193083, fax.: (022) 6193083, e-mail: pilsudski@pilsudski.edu.pl; sprawy uczniów: uczniowski@pilsudski.edu.pl



Nasze osiągnięcia

ABSOLWENCI

Grzegorz Tkaczyk - kapitan reprezentacji Polski w piłce ręcznej, srebrny medal drużyny w Mistrzostwach Świata 2007 ( Niemcy)

Michał Nowakowski, Patryk Pełka, Tomasz Śnieg – aktualni reprezentanci kadry narodowej Polski – juniorów w piłce koszykowej

KONKURSY


    KONKURSY POZASZKOLNE
  • GRAND PRIX w IV, V i VI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej organizowanym pod patronatem Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Ministra Kazimierza Ujazdowskiego
  • I miejsce w V i VI Praskim Konkursie Chemicznym szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów zdolnych – 2006 r. i 2007 r.
  • I miejsce w etapie dzielnicowym w L i LI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim - 2005 r. i 2006 r.
  • III miejsce w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG
  • udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
  • Dyplom za stoisko „ Z drzewem informacji” na III Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym 2004”
  • I miejsce za spektakl „Nie było miejsca dla ciebie” na III Ogólnowarszawskim Konkursie Bożonarodzeniowym 2004
  • II miejsce w konkursie Gazetek Uczniowskich na terenie Warszawy – 2004 r.
  • Stypendia Rady Ministrów od 1998 do chwili obecnej;
  • Stypendium Jana Pawła II – od 2 lat
  • udział w Praskim Konkursie Matematycznym
  • udział w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej – 2008 r.
  • III miejsce w Praskim Konkursie Wiedzy o Pradze – 2008 r.
  • udział w Olimpiadzie Wiedzy Olimpijskiej
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym
  • udział w Praskim Konkursie Biologicznym

    KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE
  • Wiedzy o Patronie
  • Wiedzy o sporcie
  • Wiedzy informatycznej
  • Recytatorski : Poezja Zbigniewa Herberta
  • Ortograficzny
  • Teleturniej wiedzy fizycznej „Jeden z dziesięciu”
  • szkolne rozgrywki sportowe

SPORT

    Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych.
  • 2006/2007 - I miejsce
  • 2007/2008 - I miejsce
  • 2008/2009 - II miejsce
  • 2009/2010 - III miejsce
  • 2010/2011 - III miejsce
  • KOSZYKÓWKA
  • Warszawa 2003r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce chłopców
  • Warszawa 2005/2006r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce dziewcząt
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce XL Warszawska Olimpiada Młodzieży w koszykówce chłopców
  • Warszawa 2006/2007r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce dziewcząt
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce chłopców
  • Radom 27-28.10.2007r. III Miejsce Finały Mazowieckie Koszykarskich Lig Szkół Średnich Chłopców Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego
  • Warszawa 2007/2008r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce dziewcząt
  • Warszawa 2008/2009r. II Miejsce w XLII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt
  • I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce dziewcząt
  • III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w koszykówce chłopców

    SIATKÓWKA
  • Warszawa 2004/2005r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w siatkówce w kat. dziewcząt
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w siatkówce dziewcząt
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w siatkówce dziewcząt
  • Warszawa 2008r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w siatkówce dziewcząt

    PIŁKA NOŻNA
  • Warszawa 2004r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej chłopców
  • Warszawa 2005/2006r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych
  • Warszawa 2006/2007r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej chłopców
  • Warszawa kwiecień 2010r. II Miejsce na szczeblu dzielnicy Praga Północ w Turnieju Piłki Nożnej w kategorii wiekowej 1991-93

    PIŁKA RĘCZNA
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce ręcznej chłopców
  • Warszawa 2007/2008r. III Miejsce w XLI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej chłopców; Nagroda Prezydenta M. St. Warszawy
  • Warszawa 2010r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych 

    PŁYWANIE
  • Warszawa 2004r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w pływaniu dziewcząt
  • Warszawa 2004r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w pływaniu chłopców
  • Warszawa2005/2006r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w pływaniu dziewcząt

    BIEGI PRZEŁAJOWE i SZTAFETY Warszawa 2004r. III Miejsce I Praskie Biegi Przełajowe w kat. kobiet
  • Warszawa 2004r. II Miejsce I Praskie Biegi Przełajowe w kat. kobiet
  • Warszawa 2004r. I Miejsce I Praskie Biegi Przełajowe w kat. mężczyzn
  • Warszawa 2004r. III Miejsce I Praskie Biegi Przełajowe o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Północ
  • Warszawa 2004r. II Miejsce I Praskie Biegi Przełajowe o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Północ
  • Pułtusk 2005r. III Miejsce w II Biegach Ireny Szewińskiej
  • Warszawa 2005r. II Miejsce w I Sztafecie Maratońskiej ,,EKIDEN'' w kat. środowisk oświatowych
  • Warszawa 2006r. I Miejsce w II Sztafecie Maratońskiej ,,EKIDEN'' w kat. środowisk oświatowych

    TRÓJBÓJ
  • Warszawa 2005r. I Miejsce w Trójboju Obronnym chłopców w kat. licea
  • Warszawa 2005r. III Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym
  • Warszawa 2006r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Trójboju Obronnym organizowanych z okazji „Święta Konstytucji 3 Maja”
  • Warszawa 2007r. III Miejsce w Trójboju Obronnym "Jesień 2007" organizowanym z okazji \Święta Niepodległości"
  • Warszawa 2007r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Trójboju Obronnym organizowanych z okazji „Święta Konstytucji 3 Maja”
  • Warszawa 2008r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008" organizowanych z okazji "Święta Konstytucji 3 Maja"
  • Warszawa 2008r. II Miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Malwina Gajcy, Bartosz Górecki, w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008\ organizowanych z okazji "Święta Konstytucji 3 Maja"
  • Warszawa 2008r. III Miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Justyna Zendeł, w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008" organizowanych z okazji "Święta Konstytucji 3 Maja"

    STRZELANIE
  • Warszawa-Praga Północ 2005r. I Miejsce w Strzelaniu z kbks o Mistrzostwo Rejonu Ligii Obrony Kraju

    INNE
  • Konstancin Jeziorna 2006r. I Miejsce II Ogólnopolski Turniej karate kumie mężczyzn

Facebook

Gdzie jesteśmy?